radni Gminy Zalewo pochodzący z Jerzwałdu

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Dziś otrzymałem kolejnego maila od radnego Sokołowskiego.

Jerzwałd 21 lutego 2010 r

Mirek!

Wobec tego, że do dnia dzisiejszego nie wykonałeś żadnego pozytywnego gestu wszystkie moje propozycje w celu ocieplenia naszych wzajemnych stosunków z poprzednich dwóch listów nie do publikacji nie obowiązują.

Przez przypadek wydałeś się, że jesteś w drużynie Hardybały (w momencie jak mi powiedziałeś, że Hardybała chce mnie pozwać do sądu za tekst „SB”ek pokrzywdzony”). Skąd o tym wiedziałeś? Brawo!


Mam wydrukowaną twoją stronę z 8 lutego z radnym alkoholikiem jeżdżącym po pijanemu samochodem i oficjalny tekst, który zamieściłem do ciebie jako administratora w poprzedniej POMEZANIAE.


Rób sobie tą swoją stronę, ale bez mojego udziału! I żadnych linków do POMEZANIAE.

Po głębokim przemyśleniu po prostu wiem i jestem pewien, że jesteś niegodny, żeby żerować na moim dorobku intelektualnym w każdej postaci.

Graj sobie dalej w drużynie przestępcy, mnie do tego nie zmusisz!

Ja nie będę pisał już „Alternatywy 4, to mało! Ludzie i tak wiedzą.

Twój radny alkoholik.

Janusz S.


Wszystkie pozostałe maile i ten pozostawiam bez odpowiedzi bo nie chcę wchodzić w żadną dyskusję z tym chorym człowiekiem. Moja adwokatka też poradziła mi zerwanie z nim jakichkolwiek kontaktów.

Mirek
Ostatnio zmieniony 2010-02-21, 16:20 przez mirekpiano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eugen
Posty: 76
Rejestracja: 2010-02-08, 19:19
Lokalizacja: Półwieś

Post autor: Eugen »

Czyżby adwokaci burmistrza już zareagowali na ten "bełkotliwy tekst" radnego Sokołowskiego?
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

linka do Pomezaniae nie zamierzam już umieszczać na stronie głównej, bo w zasadzie oprócz rysunków panów, Markosa i Napiórkowskiego nie ma tam niczego wartościowego.
Rzuciłem w sklepie tekst, że pewnie burmistrz Hardybała pozwie Sokołowskiego do sądu po tym, jak eugen określiłeś "bełkotliwym tekście" radnego a on (tj. Sokołowski) zaraz mnie do drużyny Hardybały zakwalifikował. Gdzie ja go nawet osobiście nie znam i tym bardziej z nim nie sympatyzuję.
Awatar użytkownika
świetliczanka
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-01, 22:30

Post autor: świetliczanka »

Widać, ze p.Sokołowski ma świetnie zorganizowaną siatkę szpiegowską w Jerzwałdzie :lol:
Ja bym dała sobie z tym panem spokój, on chce Was sprowokować i pokazać, ze jest górą :roll:
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Koniec działalności radnego Janusza S. Na początku marca jak oświadczy w swoim miesięczniku "POMEZANIAE" złożył swój mandat. I jako radny uznał za swą porażkę, że tu cytat:

Największym moim niepowodzeniem jako radnego to fakt, że do tej pory nie udało się zrealizować największej bolączki dla kilku rodzin z Jerzwałdu i Rucewa – doprowadzenia wody, która jest postawą egzystencji dla każdego. W poprzedniej kadencji był już nawet projekt techniczny na wodociąg ze stacją uzdatniania wody z Dobrzyk przez Matyty-Likszany-Jerzwałd-Rucewo opiewający na kwotę 4.200.000 zł, ale burmistrz Hardybała przekonał mnie i wszystkich radnych, żeby nie budować samego wodociągu bez kanalizacji, bo wtedy nie dostaniemy żadnych unijnych pieniędzy. Tym bardziej, że w chwili obecnej na zmodernizowaną za ponad 8.000.000 zł oczyszczalnię ścieków w Półwsi dopływa tylko 30 % ścieków. Obecnie projekt techniczny opiewa na wykonanie tej największej gminnej inwestycji na ponad 18.000.000 zł.

Moim zdaniem pan Janusz S. nic dobrego nie zrobił dla dobra swej społeczności w tym okresie. Bo nawet powyższy projekt nie był jego zasługą.

Panie Januszu zapisał się pan w swej kadencji jako "Radny bezradny".

Moim zdaniem radny, który niema nic do zaoferowania swoim wyborcą powinien niezwłocznie podać się do dymisji.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Alex
Posty: 33
Rejestracja: 2010-03-21, 16:56
Lokalizacja: P.

Post autor: Alex »

Witam wszystkich bardzo serdecznie na tym elitarnym temacie dostepnym tylko dla nielicznych.

Wybory sie zblizaja, sam osobiscie nie znam p. Sokolowskiego ale on raczej nie wystartuje w najblizszych wyborach ze wzgledu na konflikt z miejscem zatrudnienia i wobec tego faktu pytanie do wszystkich mieszkancow Sołectwa kto bedzie startowal?

Jest sporo czasu, mozna sie z tym przespac i podjac decyzje za kilka miesiecy. Szkoda, zeby Jerzwald nie mial swojego Radnego w Gminie.
Jesli nikt nie wystartuje z Jerzwaldu to ktos z Solectwa (Likszany, Rucewo)?
Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przesuniete”