Spotkanie Po Latach w Jerzwałdzie

Edukacyjne Kulturalne Widowiskowe

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Spotkanie Po Latach w Jerzwałdzie

Post autor: mirekpiano »

mirekpiano napisał 2009/06/14 22:38
13 ego czerwca spotkaliśmy się ( parę osób) w Jerzwałdzie.
Oto link do krótkiego filmiku z tego spotkania.

http://www.youtube.com/watch?v=qltLg337 ... annel_page

Grażyna, napisz kto tam był.
I wyslijcie jakieś zdjęcia.
Pozdrawiam

Mirek

A oto link do mojego nagrania z 12 czerwca w ogrodzie.
http://www.youtube.com/watch?v=vQwOIuBVrK0


grazynan napisał 2009/06/15 11:03
Cóż to było za spotkanie.Było tak zimno,że zdawać się mogło,że nadchodzi jesień a nie lato.Co chwila padał deszcz i wiał zimny wiatr. To wszystko nie przeszkodziło jednak garstce dawnej jerzwałdzkiej młodziezy przyjechać z różnych stron Polski,aby po wielu latach móc się spotkać. Nasze spotkanie swą obecnością zaszczycili; Mirek Mastalerz,- Zbigniew Mastalerz,- Ryszard Grędziński,- Janusz Kowalczyk,- Józef Paluch,- Danuta Dziekan,- Grażyna Szczurek,- Danuta Jaskulska,- Mieczysław Cybulski,- Zdzisław Szyk oraz ja Grażyna Jaskulska.
Było bardzo zimno,ale nam to nie przeszkadzało.Wspomnienia,jakie zaczęły napływać od każdej osoby rozgrzewały wszystkich i czas upływał nam w bardzo miłej atmosferze.Oczywiście najlepsze było powitanie z uwagi na fakt,że nie wszyscy byli w stanie się rozpoznać. Było dużo śmiechu i uwag na temat naszych wyglądów. No cóż: czas płynie nieubłagalnie i my także troszkę się zmieniliśmy, ale w gruncie rzeczy jesteśmy tacy sami jak przed wieloma latami,kiedy wspólnie spędzaliśmy nasze wolne chwile.
Teraz postanowilismy spotkać się za rok w miesiącu lipcu,ale tym razem zrobimy spotkanie pod dachem i mam nadzieję,że na przyszły rok uda mi się zebrać jeszcze wielu naszych kolegów i koleżanek,których zabrakło na tym spotkaniu.Niech żałują Ci,którzy nie dojechali oraz Ci,którzy mogli być, a nie chcieli. Dla takich chwil warto jest zawsze zarezerwowalić choć parę chwil w życiu.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Grażyna. Mam nadzieję,że nikt się nie przeziębił.

zdjęcie wykonała Wiesia Mastalerz- prywatnie, żona Zbyszka


mirekpiano napisał 2009/06/15 14:44
Zdjęcia przesłane przez Grażynę zamieściłem w FOTOGALERII
http://www.jerzwald.pl/index.php?option ... d=15&lang=


grazynan napisał 2009/07/25 19:07
Gdzie są nasi dawni koledzy i koleżanki? Jeżeli ktoś z Was ogląda stronę Jerzwałdu, to niech się ujawni i napisze coś o sobie. W przyszłym roku w miesiącu lipcu planujemy ponowne spotkanie koleżanek i kolegów z
różnych roczników. Jeżeli ktoś miałby ochotę dołączyć do naszego grona i spotkać się z nami, to niech umieści informację na tej stronie. Pozdrawiam wszystkich.
grazynan
Posty: 23
Rejestracja: 2010-02-04, 21:38
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: grazynan »

Pewnie nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale w miesiącu lipcu tego roku planujemy nowe spotkanie byłych mieszkańców Jerzwałdu. Spotkanie to planujemy urządzić w Świetlicy Zespołu Parków i bylibyśmy szczęśliwi, gdyby zgłosiło się wielu uczestników. Na spotkanie wystarczyłoby przynieść koszyk z prowiantem no i może coś tam jeszcze. Mirek obiecał załatwić oprawę muzyczną a ja dobrą atmosferę. Ponieważ są na tym forum dawni mieszkańcy Jerzwałdu, to chciałabym poznać ich zdanie na ten temat. Jeśli chcielibyście uczestniczyć w tym spotkaniu, to napiszcie i ewentualnie zaproponujcie datę spotkania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na propozycje.
Awatar użytkownika
zibi
Posty: 8
Rejestracja: 2010-02-01, 18:50
Lokalizacja: Września

Post autor: zibi »

Proponuję spotkanie w II połowie lipca. 17 jest kabareton w Siemianach, więc będzie można dodatkowo się porządnie rozerwać. Pozdrawiam wszystkich Jerzwałdzian.
Michał
Posty: 17
Rejestracja: 2010-02-04, 12:25
Lokalizacja: Jerzwałd-Warszawa

Post autor: Michał »

I kontynuować do 22Lipca, d.E.Wedel
Michał
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Do lipca jest jeszcze dużo czasu i można się zastanowić w jakiej formie to zorganizować.
Ja byłbym za tym, aby każdy chętny zadeklarował swój udział.
Jak będzie wiadomo, ilu będzie uczestników wówczas można podjąć decyzję o formie organizacji imprezy.
Moim zdaniem można to zorganizować w formie zjazdu absolwentów. Co wiąże się z wpłatą określonej kwoty jako wpisowe za udział w imprezie.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
grazynan
Posty: 23
Rejestracja: 2010-02-04, 21:38
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: grazynan »

Po naszym pierwszym spotkaniu w Jerzwałdzie ustaliliśmy, że najlepiej będzie się spotkać w lipcu tego roku, ale z uwagi na fakt, że Jerzwałd to wieś a nie miasto najlepiej będzie, jeżeli nie będziemy ustalać żadnych kosztów. Każdy kto chciałby przyjechać zgłasza się do mnie a ja i Mirek zajmujemy się resztą. Jedyny koszt jaki mógłby być, to opłata świetlicy w parku. Myślę, że zabranie z sobą koszyka z jedzeniem nie stanowiłoby dla nikogo żadnego problemu a spotkanie mogłoby być całkiem fajne. Mam nadzieję Panie Tadeuszu, że przekona się Pan do naszego projektu i zaszczyci nas swoją obecnością. Oczywiście spotkanie planujemy ze swoimi połówkami jeżeli nie macie nic przeciwko temu.
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Na cztery miesiące przed planowanym zjazdem mogę zadeklarować swój udział. Ale nie daję gwarancji jak będzie wyglądała moja sytuacja na tydzień przed.
Moim zdaniem, ze zorganizowaniem małego cateringu nie byłoby większego problemu.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Katering możemy zrobić we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
zibi
Posty: 8
Rejestracja: 2010-02-01, 18:50
Lokalizacja: Września

Post autor: zibi »

Ja będę w okolicach od 17-31 lipca i na spotkanie sie piszę. Jeżeli będzie w innym terminie to też będę. Pozdrawiam Zbyszek
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Od tygodnia mamy lipiec, a o planowanym spotkaniu cisza. Tak się składa, że za tydzień bez względu na to czy do spotkania dojdzie będę w Jerzwałdzie. Ku temu jest jeszcze jedna okazja bo w dniach 16-18 lipca odbywają się uroczystości rocznicowe Zalewa.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
grazynan
Posty: 23
Rejestracja: 2010-02-04, 21:38
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: grazynan »

Niestety nie udało mi się zorganizować spotkania w tym roku ze wzgledu na brak czasu. Szkoda, że nie wyszło, ale niestety nie zawsze można wszystko zaplanować. Mam nadzieje, że w przyszłości uda mi się jednak to zrobić i wszyscy będą zadowoleni. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy w Jerzwałdzie i okolicy”