JASEŁKA

Edukacyjne Kulturalne Widowiskowe

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

JASEŁKA

Post autor: mirekpiano »

grazynan napisał 2010/01/27 10:08

13 lutego w sobotę o godzinie 16.00 w sali Zespołu Parków odbędą się Jasełka wystawiane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej z Kwidzyna.Impreza ta odbędzie się dzięki zaproszeniu Warsztatów przez Zespól Parków a w szczególności przez Panią Danutę Sokołowską. Oprócz wystawienia jasełek planowany jest kiermasz z wyrobami uczestników warsztatów / wyroby wikliniarskie, wyroby z gliny itp/ oraz kiermasz sztucznej biżuterii. Ponadto planowany jest konkurs kolęd dla dzieci przybyłych na uroczystość oraz poczęstunek z ciasta, kawy i herbaty. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że będzie to bardzo miła uroczystość.
Załączniki
DSCF6070.jpg
DSCF6045.jpg
DSCF6051.jpg
Awatar użytkownika
świetliczanka
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-01, 22:30

Post autor: świetliczanka »

Jestem bardzo ciekawa jak się udały JASEŁKA? A może nawet macie zdjęcia? Chętnie obejrzę :)
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Ja w sobotę akurat wyjechałem z Jerzwałdu.
Kto był na tych jasełkach niech napisze coś. Może ktoś by wkleił jakieś zdjęcia.
grazynan
Posty: 23
Rejestracja: 2010-02-04, 21:38
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: grazynan »

Ja byłam na tych jasełkach, bo je prowadziłam. Impreza była moim zdaniem bardzo udana choć jak zawsze mogłoby być więcej osób. Ci którzy byli bawili się doskonale i mogę dodać, że nie było to ostatnie spotkanie uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kwidzyna z mieszkańcami Jerzwałdu. Oprócz jasełek był jeszcze dodatkowo koncert piosenek w wykonaniu uczestników warsztatów oraz konkurs śpiewania kolęd dla dzieci z Jerzwałdu.
Jutro postaram się przesłać zdjęcia, aby wszyscy mogli zobaczyć, że warto organizować takie imprezy i promować je wszędzie. Osoby niepełnosprawne są bardzo uzdolnione w różnych kierunkach i naszym zadaniem jest pokazanie całemu światu to, co jest w tych ludziach najpiękniejszego. Na imprezie nie obyło się bez łez, ale były to łzy wzruszenia i podziwu dla wykonawców.Następna impreza z naszymi uczestnikami planowana jest na miesiąc czerwiec a inicjatorkami tego spotkania są panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Jerzwałdu. Mam nadzieję, że wtedy ludzi bedzie znacznie więcej.
Załączniki
100_2083.jpg
100_2093.jpg
Ostatnio zmieniony 2010-03-03, 13:38 przez grazynan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Oto link do fotogalerii z Jasełek
http://picasaweb.google.pl/jerzwald2008 ... 010JerzwaD#
grazynan
Posty: 23
Rejestracja: 2010-02-04, 21:38
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: grazynan »

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to 17 lub 18 grudnia przyjedziemy do Jerzwałdu z nastepnymi jasełkami. Co Wy na to?
Gość

Post autor: Gość »

SUPER !!!

Z góry podziękowania ...
grazynan
Posty: 23
Rejestracja: 2010-02-04, 21:38
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: grazynan »

Potwierdzam, że dnia 18 grudnia o godzinie 16.00 w świetlicy ZespoŁu Parków Krajobrazowych wystawione zostaną jasełka przygotowane przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kwidzynie. Oprócz jasełek będzie też kiermasz z różnymi wyrobami Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domu Pomocy Społecznej, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego, Młodzieżowego Ośrodka oraz mojej skromnej osoby. Mam nadzieję, że na imprezie nie zabraknie ani mieszkańców Jerzwałdu ani wszystkich formułowiczów, których już dziś serdecznie zapraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy w Jerzwałdzie i okolicy”