Promocja naszego regionu

Aktywne tematy związane z Jerzwałdem

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Ewingi
Posty: 262
Rejestracja: 2010-02-03, 20:20
Lokalizacja: Poznań

Promocja naszego regionu

Post autor: Ewingi »

W sobotę 27 października udałem się na odbywające już po raz 23 targi turystyczne TOUR SALON w Poznaniu. Impreza jak co roku odbywa się z wielkim rozmachem, w tym roku np. przedstawiciele ok. 40 krajów promowali tutaj swoją ofertę. Jakież było moje zdziwienie, gdy w boksach z ofertą Warmii i Mazur nie spotkałem nikogo z Iławy, ani też nie było żadnych materiałów reklamowych z nad Jezioraka. Ostródzianie, którzy przywieźli z sobą nawet znacznych rozmiarów model pochylni na kanale Elbląskim, poinformowali mnie, iż iławscy „delegaci IT” opuścili imprezę dzień wcześniej. Niesamowite, aby tak nie skorzystać z możliwości reklamy atrakcji i bazy turystycznej nad najdłuższym jeziorem w Polsce. Jeżeli pierwsze trzy dni targów miały charakter ściśle branżowy, bez udziału publiczności, to w sobotę przybyły do hal MTP tłumy poznaniaków, aby zapoznać się z ofertami turystycznymi i atrakcjami innych regionów Polski oraz krajów. Dominowali młodzi ludzie, najbardziej mobilni i w miarę dobrze, jak na Polskę, usytuowani. Takim klientom nasz region mógłby zaoferować wakacyjną przygodę na jeziorach. Sporo przecież ostatnio zainwestowano nad Jeziorakiem, kończy się właśnie budowa mariny w Zalewie. Ale z takimi informacjami trzeba dotrzeć do ludzi. To jest podstawa egzystencji branży turystycznej. Uznanie jez. Jeziorak, przez jeden z miesięczników, w gronie tegorocznych siedmiu nowych cudów Polski to za mało. Reklama, reklama i jeszcze raz reklama, gdzie się da i na wszelkie sposoby. Czy takie standardy nie obowiązują w Iławie?

PS.
Zareklamuję zatem najnowszy poznański hostel, położony tuż przy Starym Rynku, o nazwie Rosemary’s Hostel, o przyzwoitych cenach, wystrojem nawiązujący do twórczości filmowej Romana Polańskiego. Jedna z sal, przeznaczona specjalnie dla grup turystycznych, przywołuje znajome mazurskie klimaty. Dedykowana jest ona filmowi „Nóż w wodzie”. W zał. fotka tejże sali a także zdjęcie „dwójki”.
Galeria zdjęć hostelu i rezerwacja http://www.booking.com/hotel/pl/rosemar ... 3godJWgAEw
Załączniki
Rosemary's3.jpg
Rosemary's2.JPG
Rosemary's1.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności Forum”