Podróż za jeden uśmiech przywitanie lata nad jezorem

Edukacyjne Kulturalne Widowiskowe

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Podróż za jeden uśmiech przywitanie lata nad jezorem

Post autor: mirekpiano »

Zalewskie Stowarzyszenie Alfa oraz TMZZ w Zalewie organizują rajd rowerowy
Szczegóły na stronie www.rajd.zalewo.info

Program rajdu
(cyt. z ww strony)


26 czerwca 2011 r. niedziela


11.00 - 11.45 ZBIÓRKA NA BOISKU PRZY ULICY SIENKIEWICZA

12.00 START RAJDU

13.00 - 13.30 POSTÓJ NA PLACU PRZY ŚWIETLICY W BAJDACH

13.30 WYJAZD Z BAJD

14.30 - 15.00 POSTÓJ NA POLANIE W LESIE ZA GAJDAMI

16.00 META - DOJAZD DO ZALEWA NA TEREN OBOK MUSZLI KONCERTOWEJ

NAD JEZIOREM EWINGI

16.00 - 19.00 OGNISKO Z KIEŁBASKAMI, MUZYKA NA ŻYWO (ZESPÓŁ BLUE BAND),

LOSOWANIE NAGRÓD, ZABAWY Z PAINTBALLEM,

DLA CHĘTNYCH PRZEJAŻDŻKA LIMUZYNĄ;)


Popieram i chętnie dołączę do uczestników tego rajdu.
Nie wiem jeszcze w jakiej formie. Rower co prawda mam ale często nie jeżdżę i nie na tak dalekie trasy. 1-2 km to mi się zdarzało. Ale 21 km? to nie wiem czy kondycja mi pozwoli.
Ostatnio zmieniony 2011-06-11, 07:33 przez mirekpiano, łącznie zmieniany 1 raz.
bozena
Posty: 22
Rejestracja: 2010-02-04, 10:23
Lokalizacja: Jerzwald-Kwidzyn

Post autor: bozena »

Mirek musisz dać radę, bo jak nie ty to kto? Proponuję już teraz pokonywać na rowerze coraz dłuższe odcinki. Kiedyś pokonałam dość duży odcinek, tzn. Kwidzyn-Jerzwałd-Siemiany-Iława-Kwidzyn, w jeden dzień, i to na rowerze bez przerzutek. Mogę powiedzieć, że to mój życiowy wyczyn, ponieważ nie udało się pobić tego "rekordu". Wierzę, że na tym rajdzie pokażesz jeszcze klasę. Życzę wytrwałości, siły i miłych wrazeń. Pozdrawiam. :)
bozena
Gość

Oddaj Swój Stary Rower

Post autor: Gość »

Obrazek

Jeśli ktoś posiada sprzęt, którym nie da się już jeździć, nie ma sensu naprawiać i nie chce się go zaprowadzać na złom to proponujemy przyprowadzić go 26-go czerwca na plac przy muszli koncertowej nad jeziorem Ewingi w godzinach popołudniowych. Podczas pikniku Rodzinnego Rajdu Rowerowego, członkowie Stowarzyszenia „Przystań” w Iławie, będą zbierać bezużyteczne rowery. W zamian można dostać wejściówkę lub rabat.


Oddaj Swój Stary Rower



Zbiórka będzie przeprowadzona w Zalewie w dniu Rodzinnego Rajdu Rowerowego "Podróż za jeden uśmiech - powitanie lata nad jeziorem" tj. 26-go czerwca po powrocie z trasy ok. godz. 16-17.

Akcja Społeczna Oddaj Swój Stary Rower ma na celu aktywizację społeczeństwa oraz zwrócenie uwagi na recykling sprzętu rowerowego.

Zebrane podczas akcji rowery zostaną w miarę możliwości naprawione i doprowadzone do stanu używalności. Jako sprawne rowery zostaną przekazane do użytkowania dzieciom i młodzieży uczęszczającym na zajęcia w Ośrodku Psychoedukacji. Z pozostałych części stworzymy konstrukcje artystyczne, które będziemy chcieli ustawić w najbardziej charakterystycznych miejscach Iławy tym samym przez jakiś czas zrobić z naszego miasta MIASTO ROWERÓW.



Zasady otrzymania rabatu oraz wejściówek:



Osoba która odda nam rower, otrzyma voucher do wykorzystania w sklepie sportowym POLZBYT oraz Iławskim Centrum Kultury. Voucher będzie wystawiony na daną osobę a więc prosimy o zabranie ze sobą roweru oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość darczyńcy.

Sklep sportowo - rowerowy POLZBYT w Iławie przy ulicy Kopernika 3/6, oferuje rabat w wysokości 6% na zakupy dowolnego towaru. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie się w sklepie otrzymanym od nas voucherem.

Iławskie Centrum Kultury z siedzibą przy ulicy Niepodległości 13A, oferuje darczyńcom możliwość bezpłatnego uczestnictwa dwóch osób w wydarzeniu, którego jest organizatorem z wyjątkiem projekcji filmowych. W jednym wydarzeniu nie może wziąć udział więcej niż 10 osób ( 5 darczyńców z karnetem dla 2 osób).



Warunkiem skorzystania z bezpłatnego wejścia na imprezę organizowaną przez ICK jest osobisty odbiór biletów na wybraną imprezę przy którym należy okazać się karnetem jaki otrzymacie Państwo od nas.

http://www.rajd.zalewo.info/index.php?o ... &Itemid=67
http://www.przystan.ilawa.pl/


Obrazek
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

foto relacja z tej imprezy na stronie:
http://www.zalewo.pl/index.php?option=c ... i&Itemid=1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy w Jerzwałdzie i okolicy”