jak trafiliście na to forum

Aktywne tematy związane z Jerzwałdem

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

jak trafiliście na to forum

Post autor: mirekpiano »

Niunia1 napisał 2009/12/15 19:23
myśle że internet ma jakieś 20-30 gospodarstw domowych cześć korzysta w szkole lub pracy ludzie moga nie wiedziec o istnieniu strony sam trafiłem tu przypadkiem i olśniło mnie Jerzwałd ma własna stronkę.
szkoda że niema licznika zarejestrowanych użytkowników


mirekpiano napisał 2009/12/15 19:36
zarejestrowanych jest ok. 80 użytkowników ale oktywnych jest nie więcej niż 10.
Dopiero teraz coś drgneło na stronie. Stało się po tym jak chciałem te stronke zamknąc.

baszka napisał 2009/12/16 11:45
Niunia1 zapisz:

ludzie moga nie wiedziec o istnieniu strony sam trafiłem tu przypadkiem i olśniło mnie Jerzwałd ma własna stronkę.



ja też trafiłam przypadkiem

jeśli Cię olśniło, to postaraj się zareklamować tę stronę wśród sąsiadów, znajpmych, kolegów i koleżanek. pewnie też ich olśni i zaczną tu pisać. forum małej lokalnej społeczności może odgrywać sporą rolę: integrować ludzi wokół ważnych wspólnych spraw i generować pożądane zmiany w realu


Michal
napisał 2009/12/16 17:08
Ja też trafiłem na tą stronę przypadkiem, ale od dawna sprawdzałem hasło Jerzwałd/Gerswalde/. Pozdrawiam z domu nad jeziorem, zimno -5, przypruszone na biało, jak wjeżdżałem do Jerzwałdu, to Janusz w Polo wyjechał z parkingu na wstecznym , przepuściłem, podziękował awaryjnymi.
Michał

baszka napisał 2009/12/16 22:01
a ja przeczytałam w jakiejś gazecie, że ukazała się biografia Nienackiego i byłam ciekawa z jakich pozycji dzieło to napisano. w trakcie poszukiwania szczegółów zostałam w pewnym momencie przekierowana na tę stronę. to było parę miesięcy temu. najpierw skontaktowałam się z panem Mirkiem, dowiedziałam od niego tego i owego o obecnym Jerzwałdzie, a potem długo rozważałam zasadność zabrania głosu.

mógłbyś przysłać parę zdjęć domu w obecnym kształcie na maila?
b.szumska@gazeta.pl

pozdrawiam


mirekpiano napisał 2009/12/17 00:10
Ja pozdrawiam z Gdanska, dokąd poniosło mnie w sprawach zawodowymch ale jutro wracam do Jerzwaldu. I zapraszam p. Michała oczywiście z małżonką do siebie ( nad sklepem GS ) po 13.00 na kawę albo wysmienita herbatke, w ktorą się dzis zaopatrzylem w znakomicie zaopatrzonym sklepie kolonialnym w Sopocie
www.jahmajka.pl
wszystkim polecam ten sklep
Sopot ul Grunwaldzka 71 ( jednokierunkow wjazd od Emilii Plater)


Michał napisał 2009/12/17 15:19
ok., ale po świeach, jak będę miał dostęp do szerokopasmowego. Dzisiaj zimno -9, śnieg pada, droga do Susza lodowisko, Płaskie zamarżnięte.
M

Michal napisał 2009/12/18 14:02
Zima, zimno, w nocy padał śnieg. Jerzwałd 2009.12.18 godz. 12
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności Forum”