ShoutBox

Aktywne tematy związane z Jerzwałdem

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

ShoutBox

Post autor: mirekpiano »

W ShoutBoxie zauważa się największą aktywność forumowiczów i to przede wszystkim wokół jednego tematu, a dokładniej osoby. Widzę, że paru "Gości" zna tego pana doskonale, podejrzewam, że musieli się z nim kiedyś kolegować a może nawet przyjaźnić. Oczywiście dopóki go nie rozszyfrowali. Ja go rozszyfrowałem stosunkowo późno ale nie będę się więcej wypowiadał na jego temat.
Gość

Post autor: Gość »

Same ciekawostki z ShoutBoxa :lol:

Kod: Zaznacz cały

x e [Sob 20:29] Gość:  W ostatniej Pomezani brat "Masy?" niejaki Janusz S. napisał ciekawy artykuł o naszej jerzwałdzkiej szkole. Bardzo boleje On, że szkoła została zlikwidowana. Zapomina jednak, że to on Janusz S. był w tym czaesie pracownikiem UG w Zalewie, któremu podlegała między innymi oświata. Pieprzy głupoty, że nic o tym nie wiedział, że szkoła ma byc zlikwidowana. Powiem więcej, to on intrygował, żeby szkołę zlikwidać. On tz. Janusz S. brat "Masy?" ma wielką umiejętność ustawiania się ryjem do koryta! 

x e [Sob 20:33] Gość:  Jak trzeba było to był w Solidarności i dostał od nadleśnictwa za bezcen dzialkę pod budowę domu, jak trzeba było być partyjnym, to w stanie wojennym zakładał w Jerzwałdzie koło Stronnictwa Demokratycznego, potem został działaczem samorządowym, potem ekologiem i znów działaczem samorządowym. Prawie jak eurodeputowany Czarnecki, tylko w gminnym wydaniu. Wyjątkowa świnia. 

x e [Nie 21:01] Gość:  Sokolowski, , to chyba sam o sobie, to wypisuje. Jako prozny upadly artysta nie moze zniesc ciszy wokol swojej osoby. 

x e [Nie 22:12] Gość:  Janusz S. zawsze szkodził, trzeba o tym otwarcie mówić, teraz doprowadza do upadku Naturę 2000 

x e [Pon 9:13] Gość:  On szkodzil i intrygowal wszedzie, w nadlesnictwie Jedwabne, domu kultury w Szczytnie, nadlesnictwie Susz, we wsi , Jerzwald,tu czesto z Pisarzem, potem w samorzadzie, w Zalewie, przegral proces cywilny o znieslawienie kier. osrodka zdr., macil przy powstaniu parku itd., moze juz niedlugo........ 

x e [Pon 9:24] Gość:  Pewnie Jarosław S. nawet nie wie, że braciszek wykorzystuje jego wizerunek do swych politycznych intryg! 

x e [Pon 9:52] Gość:  Janusz S. doprowadził do sprzedania swoim znajomym szkoły we Wieprza z potężną działką za zaniżoną cenę. Potem był nieudolnym organizatorem remontu tej szkoły w imieniu owych właścicieli i administratorem wynajmu tego objektu dla turystów. Chyba ci Państwo już od dawna nie utrzymują znajomości ze swoim „dobrodziejem“. Zagadką pozostają okoliczności sprzedaży działki obok domu Pani Minkowskiej (dom po Galasie). Kto, kiedy i za ile kupił ten kawałek gruntu i obecnie zupełnie zaśmiecił? Janusz S. z 

x e [Pon 9:55] Gość:  Janusz S. zakup tej działki obiecywał wpierw Pani Minkowskiej. W obu przypadkach widać niezwykle szkodliwe działanie Janusza S. Takich „wyczynów“ Janusza S. 

x e [Pon 9:55] Gość:  Może najbardziej skandaliczny to wyłudzenie od Gminy Zalewo, razem dyrektorem Parku Krzysztofem S., budynku na siedzibę Towarzystwa Natura i zdewastowanie objektu. Teraz Janusz S. obłudnie pisze o tym objekcie w swoim biuletynie. Nikczemność i podłość Janusza S. polega w tym przypadku na tym, że nie mówi o zwrocie tego objektu Gminie Zalewo, lecz o sprzedaży – komu i za ile? 
Gość

Post autor: Gość »

dyskusja z ShoutBoxa

:-D
x e [Wczoraj 7:40] Gość: Wszyscy ludzie plotkują ale jest różnica między takim sobie przekazywaniem ploteczek a obsmarowywaniem kogoś. Poza tym osoba pisząca o pewnym mieszkańcu wsi ciekawe skąd tyle wie czyżby "zyczliwy " przyjaciel a może były Ub. Szukałem miejsca na wakacje , bo Park Krajobrazowy, spokój ale myślę że nie przyjadę nie chcę później dowiedzieć się czegoś o sobie czego sam nie wiem
x e [Wczoraj 7:53] Gość: "Gościu" odpuść sobie, przyjeżdżają tutaj ludzie z całej Polski. Mamy (ja i moi znajomi) wielki szacunek dla mieszkańców. Jest cisza i piękna okolica, nikt ci nie karze chodzić napruty po wsi i robić zadymy, odstaw dopalacze i ....najlepiej pozostań u siebie. chcesz to przyjedź i postaraj się być po prostu normalnym człowiekiem bez przerostu ambicji. Polecam Jerzwałd pozdrawiam
x e [Wczoraj 10:58] Gość: Ale juz mi się nie chce. I nie wiem na czym polega ten "Szacunek"
x e [Wczoraj 12:28] Gość: Wies jest zintegrowana, tylko jeden osobnik nie jest! Nie dziw sie Gosciu, ze tyle o nim na tym forum. Wreszcie kto chce moze wygarnac co o nim mysli, bez obaw o konsekwencje, ze strony tego msciwego i bez zadnych skrupulow osbnika. Byly Ub'ek do ubeka ciagnie. To, moze byc dobry trop!
x e [Wczoraj 13:12] Gość: Nagonka na jedna osobę swiadczy dla mnie otym że osoby które to robią są wyjatkowo mściwe i nie sądzę by wkieś byla zintegorwana raczej kłótliwa i zawistna co to za zintegrowanie polegające na plugawym plotkowaniu. Przepraszam ale mnie to mierźi. Zreszta jest to cecha wielu polaków. Dokopac kazdemu bo ja jestem najmoądrzejszy, najlepszy, cudowny .
x e [Wczoraj 13:19] Gość: Osoby ciągle napadające slownie na jedna sosbę to ludzie chorzy z nienawiści
x e [Wczoraj 13:22] Gość: Centralna Polska. Szacunek o którym pisałem to wzajemny stosunek mnie przyjezdnego i tych którzy mnie zapraszają, z którymi się spotykam, mieszkam u nich, robię zakupy, mogę liczyć na wzajemną pomoc. Będąc tutaj zapominam wreszcie o zgielku polityki i wzajemnego podkopywania się. Byle do przodu, może być i po trupach. tutaj odpoczywam spaceruje, czytam i myślę SPOKOJNIE. Do mieszkańców, nie wszyscy z zewnątrz postrzegają was przez pryzmat jednego pieniacza. Ciepło pozdrawiam
x e [Wczoraj 13:33] Gość: Gosciu jak to cie mierzi, to wyloguj i nie zawracaj sobie sprawy wewnetrznymi sprawami Jerzwaldu. Po co ci to? Jak osobnik dokopywal wszystkim bez wyjatku i po rowno, to gdzie byles? To, nie nagonka, tylko wymiana opinii o tym osobniku. A, ze sa takie opinie, nic nie poradzisz i tego nie zmienisz. A, moze z Parku nadajesz?
x e [Wczoraj 13:49] Gość: Mieszkam daleko. I myślę że dobrze chora wies chorzy ludzie niektórzy
x e [Wczoraj 14:06] Gość: To, masz szczescie, bo sie nie zarazisz. My tu wszyscy zdrowi tylko jeden wiatraka kreci.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Romuald Koperski przesłał mi ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=7-vyoIQG ... r_embedded
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności Forum”