Tarcia radnych z Burmistrzem Kurier Iławski

Tygodnik Regionu Iławskiego

Moderatorzy: zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Tarcia radnych z Burmistrzem Kurier Iławski

Post autor: mirekpiano »

mirekpiano napisał 2010/01/21 18:59
w ostanim numerze Kuriera Iławskiego nr 003 z dn. 20.01.2010 str 25
rtykuł pt. "Zalewo. Nie ma szans na porozumienie - Tarcia radnych z Burmistrzem"

dla zmiejscowych skn
http://picasaweb.google.pl/jerzwald2008 ... 3725509202


Maks napisał 2010/01/22 10:58
Najbardziej zaangażowaną dla miasta jest Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zalewie Pani Krystyna Kacprzak. Dużo się nauczyła pełniąc tą funkcję, co widać w protokołach posiedzeń tej rady (BIP). Do tego jej wybitna działalności społeczno-kulturalna jako Przewodnicząca Towarzystwa Miłośników Ziemi Zalewskiej. Mam nadziej, że będzie przyszłym burmistrzem Zalewa, czego życzę jaj samej i temu miast.

mirekpiano napisał 2010/01/22 11:20
Powiem więcej, zaangażowaną dla mista i całej gminy.
Ja również uważam, że Pani przewodnicząca powinna kandydować na stanowisko burmistrza.
Maks
Posty: 70
Rejestracja: 2010-01-29, 19:56
Lokalizacja: Jerzwald

Re: Tarcia radnych z Burmistrzem Kurier Iławski

Post autor: Maks »

Znani są już kandydaci na burmistrza w Zalewie: Irena Piechota, Jarosław Piechotka, Dariusz Dybikowski,Władysław Laskowski, Marek Żyliński.

A kto kandyduje na radnego Jerzwałdu?
Awatar użytkownika
świetliczanka
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-01, 22:30

Post autor: świetliczanka »

Trochę ich jest. Ja głosowałabym na panią Irenę, myślę, ze na głowę bije pozostałych kandydatów.
Takie moje skromne zdanie :mrgreen:
jureq
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-13, 23:08

Post autor: jureq »

Pani Krysia bardzo zaangażowana dla swojego Towarzystwa zagarnęła budynek Gminy bezpłatnie!!! a ja podatki płace!! na szczęście ktoś do tego nie dopuścił!! a na burmistrza to spora przesada!!!!!!!!ona czasem miała problem z tym co należy do jej kompetencji jako przewodniczącej a co dopiero zarządzanie Gminą
Gość

Post autor: Gość »

jureq pisze:Pani Krysia bardzo zaangażowana dla swojego Towarzystwa zagarnęła budynek Gminy bezpłatnie!!! a ja podatki płace!! na szczęście ktoś do tego nie dopuścił!! a na burmistrza to spora przesada!!!!!!!!ona czasem miała problem z tym co należy do jej kompetencji jako przewodniczącej a co dopiero zarządzanie Gminą

Oj ! :shock:

To nie zupełnie tak jest jak piszesz

Towarzystwo Miłośników Ziemi Zalewskiej jest organizacją społeczną .
Bardzo dużo pożytecznych spraw tworzy praktycznie za Friko.
Podziwiam często Panią Krystynę za Zaangażowanie w temacie
Społeczeństwa Zalewa i nie tylko

Zapraszam do dalszej dyskusji
ODPOWIEDZ

Wróć do „KURIER IŁAWSKI”