Spotkanie radnej p. E. Doroty Blonkowskiej z mieszkańcami

Moderator: zalewianka

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Spotkanie radnej p. E. Doroty Blonkowskiej z mieszkańcami

Post autor: mirekpiano »

Spotkanie to odbędzie się w Jerzwałdzie, w sobotę 22 stycznia br. o godz. 18.00
Proszę aby radna napisała w tym miejscu parę zdań o celu tego spotkania. Czy nie można byłoby od razu dokonać wyboru nowego sołtysa? W wielu sołectwach gminy Zalewo wybrano juz nowych sołtysów, o czym donosi wczorajszy Kurier Ilawski
radna
Posty: 17
Rejestracja: 2010-11-30, 10:10

Post autor: radna »

Spotkanie z mieszkańcami było ze wszech miar udane, chociażby dlatego, że przyszło 30 osób. Przedstawiłam mieszkańcom moje dotychczasowe działania i plany na najbliższą przyszłość. Ustaliliśmy wspólnie jakie inwestycje mają być zrealizowane w Jerzwałdzie w ramach projektu "odnowy wsi".

Oto one:
1. Ogrodzenie boiska.
2. Parking przy boisku.
3. Boisko do piłki siatkowej.
4. Boisko do badmintona.
5. Zakup stołów (20) i krzeseł na świetlicę (100)
6. Zakup sprzętu grającego i nagłaśniającego.
7. Remont drogi do Witoszewa i nad jeziorem.
8. Dodatkowe punkty oświetleniowe.
9. Zakup koszy na śmieci (10 szt.)
10. Zakup ławek parkowych.
11. Zamontowanie garbów ograniczających prędkość na drogach.
12. Chodnik przy drodze powiatowej i drodze nad jeziorem.

Ostatnio - już po zebraniu - dowiedziałam się, że burmistrz jest po rozmowie z Dyrektorem Lasów Państwowych w Olsztynie i ten obiecał udostępnić wsi grunty na plażę. To dla nas bardzo dobra wiadomość.

Urodziła się sprawa placu zabaw, a właściwie jego remontu. Jutro jadę z dyrektorem Parku na spotkanie z Burmistrzem w tej sprawie. Informacje przekażę po powrocie.
Maks
Posty: 70
Rejestracja: 2010-01-29, 19:56
Lokalizacja: Jerzwald

Post autor: Maks »

Gratuluję Radnej ciekawych i potrzebnych Jerzwałdowi inicjatyw i życzę ich skutecznego zrealizowania. Jeśli chodzi o plac zabaw, to Park powinien posprzątać teren za zajmowaną posesją, zaraz przy placu zabaw, gdzie od lat panuje skandaliczny bałagan.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radni”