Jerzwałd-dla zamiejscowych

Wydarzenia , ciekawostki .
Ważne sprawy.

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
nocny grajek
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-11, 17:35
Lokalizacja: Dorotowo
Kontakt:

Post autor: nocny grajek »

Witajcie!

Mnie do Jerzwałdu przyciąga własnie to oddalenie od głównych szlaków i nieturystyczność. Co prawda knajpa byłaby rzeczą fajową, ale miejsc takich jak Siemiany jest wszędzie od groma i niewiele się od siebie różnią. Jerzwałd jest jedyny w swoim rodzaju.

Wiadomo jednak, że ludzie z czegoś muszą żyć w naszym nowoczesnym świecie. Dlatego właśnie każdy taki niepowtarzalny, cichy zakątek zmienia się ku uciesze wszystkich w miejscowość turystyczną, taką jak inne. Świat leci naprzód, chociaż mnie wcale się ten tzw. "postęp" nie podoba :) Bardziej mnie martwi to, że za lat 30 mogę mieć problemy ze znalezieniem cichego, dzikiego miejsca w Polsce, niż to, że nie mogę sobie do domu na wsi zamówić pizzy.
Alex
Posty: 33
Rejestracja: 2010-03-21, 16:56
Lokalizacja: P.

Post autor: Alex »

I tu jest ta sprzecznosc. Z jednej strony ochota na cisze i spokoj a z drugiej na infrastrukture zaczynajac od przyziemnej kanalizacji i wodociagow a skonczywszy na malej restauracji czy kawiarni. W J. tego nie ma.

Bedac w J. 7/8 czerwca 2012 zauwazylem, ze dwa nowe domy sa na sprzedaz. Jeden prawie na przeciwko bylej szkoly a drugi za sklepem spoz. ABC w kierunku do jeziora.

[ Dodano: 2013-05-03, 21:04 ]
Jestesmy z Asia w Jerzwaldzie 1-5 maja 2013. Jak zwykle fantastyczna i niezapomniana atmosfera. Spimy w bylej szkole w J. u przemilych gospodarzy.

Spotkalismy sie jak zawsze z Beata i Mirkiem Mastalerz. U nich zawsze jest wesolo.

Dwa domy, o ktorych wspominalem w poscie wyzej sa caly czas na sprzedaz czyli pewnie wysoka, nierynkowa cena.
Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co słychać w Jerzwałdzie”