zmarł Stanisaw Bulski, nauczyciel kilku pokoleń jerzwałdzian

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

zmarł Stanisaw Bulski, nauczyciel kilku pokoleń jerzwałdzian

Post autor: mirekpiano »

Przed chwilą dotarła do mnie wiadomość o śmierci Stanisława Bulskiego z Dobrzyk, również mojego nauczyciela nauk ścisłych w Szkole Podstawowej w Dobrzykach w latach 70 - tych XXw. Pan Stanisław Buski zmarł dzisiaj przed południem po długiej chorobie nowotworowej. Był świetnym nauczycielem, który ucznia potrafił traktować niemalże jak ojciec. Ja pamiętam doskonale jak mnie przygotowywał do olimpiad matematycznych i fizycznych (w tej ostatniej uczestniczyłem na szczeblu wojewódzkim). Potrafił on nawet w słabym uczniu zapalić iskierkę zainteresowania przedmiotami ścisłymi.
Żonie zmarłego, Pani Teresie Bulskiej oraz całej jego rodzinie chciałbym w tym miejscu złożyć najszczersze kondolencje. Myślę, że dołączą się do nich całe rzesze uczniów z Jerzwałdu, Rucewa, Likszan, Matyt, Dobrzyk, Haka, Kiemian, Kozin i Rąbit, których uczył św. p. profesor Stanisław Bulski.
CZEŚ JEGO PAMIĘCI!
Awatar użytkownika
Eugen
Posty: 76
Rejestracja: 2010-02-08, 19:19
Lokalizacja: Półwieś

Post autor: Eugen »

Ja również dołączam się do kondolencji. Pan Bulski mnie także uczył m.in. fizyki. I chociaż ogolnie byłem słabym uczniem to fizyke lubiłem.
Gość

Post autor: Gość »

Obrazek
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lutego 2013.

godz. 10.00

nastąpi wyprowadzenie trumny z ciałem zmarłego z Kaplicy Cmentarnej w Zalewie i przejazd do Koscioła Parafialnego w Dobrzykach

Msza Świeta się godz. 10.30,

następnie złożenie ciała do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Dobrzykach.
Załączniki
20130205_154123a.jpg
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez mirekpiano, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jerzwałdzkie Nekrologi”