koncert Krzysztofa Malinowskiego w Jerzwałdzie

Edukacyjne Kulturalne Widowiskowe

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

koncert Krzysztofa Malinowskiego w Jerzwałdzie

Post autor: mirekpiano »

Koncert odbył się w Jerzwałdzie 7.01.2017 w Pianoforte Hall

Krzysztof Malinowski to uznany i ceniony gitarzysta, wokalista oraz autor wielu przebojowych piosenek w klimatach Krainy Łagodności. Miłośnik amerykańskiej muzyki folk, blues, country i rock. Występował na festiwalach muzycznych w Polsce, USA i Kanadzie. Oklaskiwano go na scenach wielu miast min: Nowy York, Chicago, Filadelfia, Washington, Toronto, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Sopot i wielu innych. Obdarzony ciepłym głosem i imponująca technika gry na gitarze, szybko nawiązuje kontakt z publicznością co sprawia ze każdy jego koncert jest wyjątkowym przeżyciem artystycznym.
Parę słów od artysty, o sobie:
Gram na gitarze ponad 45 lat. Piszę piosenki od 15 - go roku życia. W dorobku mam dwie autorskie płyty (nieoficjalne wydania) i gotowy materiał na trzy następne - czyli razem ponad 60 własnoręcznie napisanych piosenek. Śpiewam w dwóch językach (polski i angielski). Niechętnie gram covery, ale jeśli muszę to wybieram to co lubię z repertuaru singer-songwriters jak: Bob Dylan, Neil Young, Gordon Lightfoot, Eric Clapton, John Lennon. Z polskiego podwórka muzycznego zawsze lubiłem Marka Grechutę, Pod Buda, Stare Dobre Małżeństwo i Wolną Grupę Bukowina. Mam oficjalne konto na YouTube (wystarczy wpisać - malinok2), które do dziś odwiedziło blisko 2.5 miliona ludzi. No i wspomnę jeszcze ze od 29 lat mieszkam w Kanadzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy w Jerzwałdzie i okolicy”