Krystyna Milczarek sekretarzem w Zalewie u Marka Żylińskiego

Morąg – informacje, imprezy, sport, ogłoszenia, firmy

Moderatorzy: zalewianka, Ewingi

Gość

Krystyna Milczarek sekretarzem w Zalewie u Marka Żylińskiego

Post autor: Gość »

Była sekretarz miasta Iława Krystyna Milczarek,
która współpracowała z Adamem Żylińskim,
jest jedyną kandydatką na sekretarza miasta i gminy Zalewo.
Gospodarzem tej gminy jest brat byłego burmistrza Iławy,
Marek Żyliński.
Krystyna Milczarek podczas pobytu w Holandii, w ramach swojej działalności w iławskim Stowarzyszeniu "Przystań"


Obrazek

Krystyna Milczarek podczas pobytu w Holandii, w ramach swojej działalności w iławskim Stowarzyszeniu "Przystań"

Autor: arch. ptywatne
Rozstrzygnięcie konkursu planuje się w następnym tygodniu. 
Gmina Zalewo ogłosiła konkurs na stanowisko sekretarza. Kandydaci mieli czas do 31 marca na złożenie dokumentów. 


Zalewo od połowy lutego nie ma sekretarza gminy. Byłą panią sekretarz przeniesiono na inne stanowisko - jak twierdzi burmistrz Zalewa - za porozumieniem stron. Ogłoszono konkurs na stanowisko sekretarza. Swoją kandydaturę zgłosiła była sekretarz miasta Iława - Krystyna Milczarek. Pełniła ona swoją funkcję w latach, gdy burmistrzem Iławy był Adam Żyliński. 

— W chwili obecnej stanowisko sekretarza gminy, które zajmowała pani Irena Piechota pozostaje wolne — informuje Marek Żyliński, burmistrz Zalewa. 
— Pani Irena Piechota za porozumieniem stron od 11 lutego br. zatrudniona jest na samodzielnym stanowisku do spraw oświaty, kultury, sportu i turystyki. W najbliższych miesiącach przewiduję zatrudnienie nowego sekretarza gminy.

— Potwierdzam, że złożyłam stosowne dokumenty w Urzędzie Miasta i Gminy Zalewo i będę się ubiegała o stanowisko sekretarza — mówi Krystyna Milczarek. — Nie wiedziałam, że jestem jedyną kandydatką, dowiedziałam się o tym od państwa.

Zobacz więcej: http://zalewo.wm.pl/45072,Krystyna-Milc ... z1JCSTbqzJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „GAZETA MORĄSKA”