Dlaczego w Jerzwałdzie nie ma restauracji?

Moderator: zalewianka

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Dlaczego w Jerzwałdzie nie ma restauracji?

Post autor: mirekpiano »

mirekpiano napisał 2008/11/06 19:14
W tak kultowej miejscowości jaim jest Jerzwałd brak jest restauracji czy jakiegos zajazdu. To dziwne. Przed wojną to były chyba 2 czy nawet 3 ( o ile pamietam Petraszewski, Schramke, Damrau ). I hotel by się przydał. Na Liksajnach już ktoś rozpoczął tego typu inwestycję. Miejmy nadzieję, że wkrótce ją ukończy. Potrzebne są pierwsze takie obiekty a później, mam nadzieję powstaną nastepne. I życie w Jerzwałdzie bedzie przyjemniejsze. Jakby nie było to turystyka u nas "leży na łopatkach". Trzeba nowych inicjatyw ze strony mieszkańców i przyjezdnych.


barpie napisał 2008/11/15 21:26
Popieram pomyłl otwarcia w Jerzwałdzie hotelu(hoteli). Restauracja też by sie przydała. Okolica jest przeurocza dla spędzenia weekendu albo urlopu! Chętnie skorzystam, bo napewno jeszcze odwiedzę Wasze piękne strony!
Barbara

sklodowskiadam napisał 2009/01/19 22:57
mirekpiano zapisz:

W tak kultowej miejscowości jaim jest Jerzwałd brak jest restauracji czy jakiegos zajazdu. To dziwne. Przed wojną to były chyba 2 czy nawet 3 ( o ile pamietam Petraszewski, Schramke, Damrau ). I hotel by się przydał. Na Liksajnach już ktoś rozpoczął tego typu inwestycję. Miejmy nadzieję, że wkrótce ją ukończy...


Rozpoczeto ja juz dawno, jakies 10-14 lat temu ,a osoba ktora to robila niestety nie żyje i od okolo 10 lat nic tam sie nie zmienia.


mirekpiano napisał 2009/01/20 10:56
Adamie,
Na Liksajnach właścicielem tego kompleksu jest chyba p.Krzysztof Surgowt z Warszawy, który regularnie przyjeżdża do Jerzwałdu i osobiście widziałem go w dobrym zdrowiu. Ty chyba myślałeś o sp. Ruchaju z Moraga, kóry rozpoczął kilkanaście lat temu remont tartaku w Jerzwałdzie, w kórym miał się mieścić również hotel.


sklodowskiadam napisał 2009/02/11 22:59
nie ,mysle o panu z Iławy (byl wlascicielem Galusa - hotel), ktory kupil gospodarstwo od Kazika T ,a co do Surgofta to z tego co mi wiadomo to szybko on nie zamierza wykonczyc tego budynku (nie jest takze pewne jego przeznaczenie - moze to byc mieszkanie )

pozdrowienia


pablo napisał 2009/07/04 02:32
czy w jerzwałdzie nie ma gdzie przenocować? chciałbym u was spędzić weekend ze znajomymi...

mirekpiano napisał 2009/07/04 13:10
jest kilka miejsc z pokojami do wynajęcia i to stosunkowo tanio. m.in. w byłej szkole ( tam noclegi po 30 pln od osoby). Są też domki drewniane 6 osobowe ( 15 PLN od osoby) u Marka Mankiewicza, z którym właśnie teraz zeglujemy po Jezioraku. Można też u niego wyczarterowac jacht. Tak że zapraszam wszystkich do Jerzwałdu.

Edytowany przez: mirekpiano, w: 2009/07/05 10:34


grazynan napisał 2009/07/05 23:27
W Jerzwałdzie jest sporo miejsc noclegowych.Napewno są miejsca noclegowe w byłej szkole podstawowej oraz w domu naprzeciwko szkoły.
Informacje o tym są w internecie.

mirekpiano
napisał 2009/11/08 16:27
Wracając do restauracji w Jerzwałdzie, to wkrótce powstanie mała kafejka w centrum. Stan surowy już widać.


mirekpiano napisał 2009/11/08 16:31
A tak to wyglądało jeszcze we wrześniu br.


zeglarz napisał 2009/11/15 10:33
Już się cieszę, że wkrótce będzie można coś zjeść w Jerzwałdzie.


mirekpiano
napisał 2009/11/16 20:08
poniżej zdjecie stanu obecnego
Alex
Posty: 33
Rejestracja: 2010-03-21, 16:56
Lokalizacja: P.

Nowa Kafejka w Jerzwałdzie

Post autor: Alex »

Mam nadzieje, ze juz niedlugo zatrzymujac sie w Jerzwaldzie bede mogl zatrzymac sie w nowej Kafejce/Barze wlasnie wykanczanej zaraz kolo sklepow i bylej poczty w J.
Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co mnie Gryzie !”