Wycieczka jednośladem na stare śmieci.

Wydarzenia , ciekawostki .
Ważne sprawy.

Moderatorzy: Tadeusz, zalewianka, Ewingi

Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Wycieczka jednośladem na stare śmieci.

Post autor: Tadeusz »

Korzystając z pięknej słonecznej pogody w ostatnią sobotę tegorocznego zimnego maja postanowiłem zrobić sobie wycieczkę jednoosobową moim jednośladem, właśnie tym, który jest na moim AVATARZE. Niestety tegoroczna wiosna jest niespotykanie niekorzystna pod względem aury. Dzisiejszy dzień jest pod tym względem odstępstwem. I dzięki temu miałem niezapomnianą wycieczkę do Jerzwałdu. W Jerzwałdzie trwały przygotowania do I Komunii Świętej. Zjeżdżali się goście na tą uroczystość. Tak się złożyło, że u moich krewnych też były takie przygotowania w związku z tym mój pobyt był bardzo krótki.
Na wsi panował błogi spokój, na ulicach można było spotkać pojedyncze osoby, jednym słowem sielankowy spokój przed sezonem letnim. Jadąc od strony Zalewa, w Dobrzykach zauważyłem w oddali na Jezioraku bielący się w słońcu żagiel, wyglądał jak jaskółka zwiastująca wiosnę. Następny taki wypad zapewne zrobię w środku sezonu letniego. Mam nadzieję, że lato będzie łaskawsze niż wiosna. Pozdrawiam krewnych i wszystkich mieszkańców.
Tadeusz P.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co słychać w Jerzwałdzie”