radni Gminy Zalewo pochodzący z Jerzwałdu

Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

cytuje co napisał do mnie p. Sokołowski:
Jeżeli chcesz, to mogę Ci udostępnić zdjęcia z moich zbiorów według potrzeb, ale potrzeby powinieneś wyartykułować Ty.

On z własnej inicjatywy wysyłał do mnie swoje zdjęcia, nawet go o to nie prosiłem.
I wyraźnie napisał że mi je udostępnia według potrzeb.
A teraz śmie pisać, że go okradam i jestem oszustem. "nasz radny" już raz przegrał sprawę sądową o oszczerstwa czy coś takiego. Nie pamiętam jednak o co chodziło, może ktoś internautów pamięta i przypomni to ogółowi.

Ostatni numer zawierający paszkwil na mój temat to mimo wszystko ciekawy numer ze względu na artykuł pt. "Brygada rybacka".
dla uzupełnienia tego artykułu przeniosłem posty ze starego forum
http://www.jerzwald.pl/forum/viewtopic.php?p=251#251

Jestem teraz w podróży. Po powrocie napiszę jeszcze parę słów.
I dalszy ciąg korespondencji między mną a Sokołowskim.
Maks
Posty: 70
Rejestracja: 2010-01-29, 19:56
Lokalizacja: Jerzwald

Post autor: Maks »

Radny Janusz Sokołowski napisał w swoim biuletynie nie pierwszy raz oszczerstwa , tym razem na Mirka pt.Alternatywy 4 to mało: Administrator kłamie, oszukuje i kradnie.

Pan radny Janusz Sokołowski ocenia ludzi po sobie. Kto się tak przezywa Panie Januszu Sokołowski , sam się tak nazywa.
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Moim zdaniem zaistniały fakt nie jest godny uwagi. Z opinii, które tu zostały wypowiedziane w stosunku do P.Sokołowskiego wynika, że w przyszłych wyborach w społeczności Jerzwałdu nie ma szans. Nie wiem jakie jeszcze miejscowości należą do tego okręgu wyborczego. W związku z tym należało by podjąć kroki ku temu aby nie dopuścić do powtórnych wyborów P.Sokołowskiego z tego okręgu. Głosy przeciwne samego Jerzwałdu mogą nie wystarczyć.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

Wróciłem już do Jerzwałdu ale tego tematu "naszego radnego" już nie chce mi się ciągnąć.
Szkoda czasu. Mam jeszcze sporo tematów do przeniesienia ze starego forum. Ale nie śpieszę się bo lubię łączyć pracę z przyjemnością.
Pewnie "nasz bohater" w poniedziałek zasypie cała wieś i gminę swoją POMEZANIAE -ą, ale ja mam nadzieję, że wieś już rozszyfrowała jego intryganckie zacięcie.
Zaczynam inny wątek w innym miejscu: Jerzwałd dawniej i dziś na przestrzeni 60- lecia
http://jerzwald.pl/forum/viewtopic.php?t=107
Maks
Posty: 70
Rejestracja: 2010-01-29, 19:56
Lokalizacja: Jerzwald

Post autor: Maks »

Poniżej cytat z korespondencji p. Sokołowskiego w sprawie portalu www.jerzwald.pl
z roku 2008 - ze słowem pisaż

Dlaczego ani słowa nie masz o Aleksandrze Minkowskim, który spędza każde wakacje w swoim domu? Przecież pisażem jest, co najmniej równym Nienackiemu, a żyje.


Jerzwałd jest znany z trzech pisarzy:

pisarz Zbigniew Nienacki
pisarz Aleksander Minkowski
pisaż Janusz Sokołowski
Ostatnio zmieniony 2010-02-07, 10:19 przez Maks, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

Post autor: mirekpiano »

proponuję cytaty kolorować. powyższy właśnie pokolorowałem
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Namawiałem do zignorowania osoby P.Sokołowskiego jako nie godnego uwagi ale po przeczytaniu ostatniego wydania Pomezaniae, nie mogłem się powstrzymać przed komentarzem jego artykułu.
Tu cytat:
ESBEK pokrzywdzony

Służba Bezpieczeństwa (SB) działająca w latach 1956 – 1990 w strukturach resortu spraw wewnętrznych w celu umacniania ustroju komunistycznego w PRL-u, czyli w naszej poprzedniej ojczyźnie. Jak wszyscy w gminie wiemy od ponad roku takim „utrwalaczem” tamtego systemu był nasz obecny burmistrz Bogdan Hardybała. Czy eSB-ek Hardybała może w Instytucie Pamięci Narodowej wystąpić o status „pokrzywdzonego”?
Numer, jaki ostatnio zrobił burmistrz Zalewa Hardybała po obniżeniu mu pensji przez radnych do minimum za nieróbstwo jest przedniej marki. Nikt z nas radnych się nie spodziewał, że eSB-ek będzie miał czelność, żeby jednak próbować odzyskiwać te pieniądze!
Miał. eSB-ek Hardybała wystąpił do sądu pracy w Iławie. Podał, że jest przez radnych w Zalewie szykanowany politycznie! Zaś kodeks pracy zabrania szykanować kogokolwiek za poglądy polityczne. Więc radni go perfidnie okradli!
Sąd Rejonowy w Iławie – odrzucił pozew SB-eka Hardybały jako bezzasadny! Wielka szkoda i wielki żal.
Biedny SB-eku burmistrzu Hardybała! Mam dla ciebie bardzo dobry pomysł! Masz jeszcze jedną otwartą drogę! Podpowiadam to w czynie społecznym, bez oczekiwania na jakikolwiek profit z twojej strony! Złóż całą dokumentację o tym jak cię radni prześladowali za przekonania polityczne do najbliższego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej, albo jeszcze lepiej do samego prezesa IPN Janusza Kurtyki w Warszawie!
Poprosimy wtedy przez wyborami samorządowymi, żeby cię odznaczył sam Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej! Mając status „pokrzywdzonego” będziesz nadal burmistrzem mimo nieprawomocnego wyroku skazującego w procesie karnym.



Janusz Sokołowski


To nie jest tekst człowieka na poziomie, to bełkot lumpa z pod budki z piwem.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Maks
Posty: 70
Rejestracja: 2010-01-29, 19:56
Lokalizacja: Jerzwald

Post autor: Maks »

Radny Janusz Sokołowski napisał w swoim biuletynie Pomezaniae nie pierwszy raz oszczerstwa - dostał za to wyrok sądowy. W swoim biuletynie Pomezaniae Janusz Sokołowski jest ponownie oszczercą, tym razem na Mirka, gdzie napisał paszkwil pt.:

Alternatywy 4 to mało.
Administrator kłamie, oszukuje i kradnie.

O dziwo, dzisiaj Janusz Sokołowski zmienił ten tytuł w swoim biuletynie Pomezaniae na:

Alternatywy 4 to mało?
Czy administrator kłamie i oszukuje?

Panie Januszu Sokołowski, a gdzie jest "kradnie"?

Ta zmiana to zapewne tylko z obawy przed drugim wyrokiem i w efekcie brakiem szans w wyborach na radnego.
Awatar użytkownika
Tadeusz
Posty: 185
Rejestracja: 2010-01-18, 06:15

Post autor: Tadeusz »

Tu nawet nie chodzi o oskarżenia, ale o formę tekstu,język jakim się posługuje P.Sokołowski.
Może P.Hardybała był agentem, ale każdy szanujący się dziennikarz nie użył by takich form w swoim artykule. Za taki język trzeba się wstydzić.
Fascynat sztuki użytkowej i piękna natury
Gość

Post autor: Gość »

Szkoda gadać, dajcie mi parę zdjęć i przerobie top strony :)
Ode mnie mogę napisać tylko tyle ... człowieku raz dajesz zdjęcie, potem strzelasz fochy i robisz problemy ... szkoda że nie pomyślisz że kogoś to kosztowało trochę pracy ... :-x
fontanna
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-07, 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fontanna »

Panie Mirku,

Od pewnego czasu obserwuję to forum i jestem pełna podziwu dla Pańskiego zaangażowania w sprawy wsi. Dziś dopiero się zarejestrowałam i od czasu do czasu pozwolę sobie coś napisać. Jerzwałd znam z lat siedemdziesiątych. Przyjeżdżałam tu wtedy do dziadków i wspominam ten czas z wielkim sentymentem.
Jak w sobotę przeczytałam na stronie POMEZANIA", biuletynu w wersji internetowej ten artykuł pt. "Alternatywy 4 to mało. Administrator kłamie oszukuje i kradnie"
to pomyślałam sobie jak on tj. autor tego paszkwilu musi Pana nienawidzić. On chyba nie umie czytać bo wyraźnie z lektury postów ( czytałam je również w starej wersji) widać Pańskie czyste intencje i o nieuczciwym prowadzeniu przez Pana tego forum być nie może.

Jako, że jestem prawniczką od razu wyczułam w tym tekście totalne oszczerstwo, więc na wszelki wypadek ( takie zboczenie zawodowe) wydrukowałam sobie tę pierwszą wersję artykułu. I chociaż mieszkam daleko (woj. dolnośląskie) mogę służyć pomocą prawną.
Takich oszczerstw bowiem nie zostawia się bez sądu.
Pozwolę sobie dłuższy list napisać do Pana Mirka na maila prywatnego. Tam też przypomnę siebie dokładniej. Pańska mama szyła mi nawet kiedyś ciuszki i na pewno będzie mnie Pan pamiętał.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Jerzwałdu
Małgorzata A.
Maks
Posty: 70
Rejestracja: 2010-01-29, 19:56
Lokalizacja: Jerzwald

Post autor: Maks »

Radny Janusz Sokołowski dokonał jakiś czas temu niezwykłej sztuki prawniczej, gdy dwie zwaśnione osoby z Jerzwałdu weszły na drogę sądową w celu dochodzenia swoich praw. Obu tym osobom radny Janusz Sokołowski zaoferował pomoc w pisaniu odpowiednich pism, o czym zainteresowani nie wiedzieli. W każdym z tych pism radny Janusz Sokołowski w nieprzychylnym świetle przedstawiał stronę przeciwną, czyli każdej tej osobie solidnie pomagał, czym zaskarbił sobie ich wdzięczność. W ten sposób radny Janusz Sokołowski prowadził korespondencję z samym sobą i wyreżyserował konflikt.
Mówiąc inaczej, to tak jakby ten sam adwokat reprezentował w sądzie oskarżonego i ofiarę.
Awatar użytkownika
mirekpiano
Posty: 1894
Rejestracja: 2010-01-13, 16:28
Kontakt:

KOMUNIKAT SPECJALNY!!!

Post autor: mirekpiano »

Chciałbym zakomunikować, że Mastek, Administrator i jednocześnie twórca portalu www.jerzwald.pl w dniu dzisiejszym otrzymał ode mnie, pomysłodawcy, polecenie usunięcia z portalu wszystkich zdjęć, których autorem jest Pan Janusz Sokołowski. Ponadto informuję forumowiczów, że wszystkie te zdjęcia ich autor w 2008 roku dobrowolnie i z własnej inicjatywy przesłał mi mailem, cytuję za mailem z dn. 26.11.2008 r. „…Jeżeli chcesz, to mogę Ci udostępnić zdjęcia z moich zbiorów według potrzeb…”

Cóż, widocznie sprawdza się tu przysłowie o łasce pańskiej, co na pstrym koniu jeździ... Chyba wyrażę pogląd nas wszystkich, że damy sobie radę bez tych zdjęć!
Gość

Post autor: Gość »

Witam,


;-)

Z tego co wiem to nigdy Admin portalu nie odpowiada

za zamieszczone komentarze Userów na Forum,

jeśli nie zawierają słów obrażliwych i naruszjących prawa internautów.

Ja osobiście takich nie zauważyłem (?).. .

Forum nie posiada Regulaminu ...

( wolność słowa i wyznania [demokracja !!!])

Bez obrazy , ale po to jest to Forum by śmiało i odważnie przekazać własne opinie poglądy i komentarze .
W dodatku na wszystkie tematy (często jest tak że może to być nawet kłamstwo)

A jak Naprawde jest to każdy doskonale wie, ...(?)



ObrazekTakie właśnie Forum jest bardzo potrzebne nie tylko dla mieszkańców Jerzwałdu
Załączniki
Dobrzyki.gif
Gość

Post autor: Gość »

Top strony oraz baner forum zmieniony :roll:
trochę na szybko aby usatysfakcjonować radnego.
Jakby co to wybierzcie 10 ciekawych zdjęć to zrobię wersję ostateczną. :-)
Odświeżcie stronę w waszych przeglądarkach bo w przeciwnym razie dalej będziecie na waszych komputerach oglądać starą wersję.
Robi się to tak:
prawy przycisk myszki wybrać należy "odśwież" :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przesuniete”