Ławki w Kościele

Moderatorzy: Ewingi, Kazimierz Madela

skarbnik

Post autor: skarbnik »

gdzie moja kasa za lawki,moze szanowna p.Janina wyjasni mi zaistniala sytuacje z lawkami. czy tak trudno zauwazyc roznice po miedzy zakupem a darowizna...
doskonale jest wyludzac pieniadze od ludzi a teraz niema chetnej osoby aby to wszystko sprostowac. miloby bylo widziec szanowna pania J. z lista wpat i wytlumaczeniem. a skoro lawki zostaly darowane nalezaloby te pieniadze zwrocic. i przeprosic za klamstwo,droga ´´zakonnico ´´ksiacdz napewno cie rozgrzeszy ale nie spolecznosc jerzwaldzka....
skarbnik

Post autor: skarbnik »

gdzie moja kasa za lawki,moze szanowna p.Janina wyjasni mi zaistniala sytuacje z lawkami. czy tak trudno zauwazyc roznice po miedzy zakupem a darowizna...
doskonale jest wyludzac pieniadze od ludzi a teraz niema chetnej osoby aby to wszystko sprostowac. miloby bylo widziec szanowna pania J. z lista wpat i wytlumaczeniem. a skoro lawki zostaly darowane nalezaloby te pieniadze zwrocic. i przeprosic za klamstwo,droga ´´zakonnico ´´ksiacdz napewno cie rozgrzeszy ale nie spolecznosc jerzwaldzka....
wierny

Post autor: wierny »

ciekawe czy porówno podzielili się kasą?
Gość

Post autor: Gość »

Obrazek



Cieszy mnie to bardzo, że temacik
o Naszym Proboszczu się rozkręca i dowiadujemy się coraz więcej szczegółów w sprawie ławek.
Byłem ostatnio w kościele i te ławeczki to za bardzo nie pasują do naszego kościoła.
Poprzednie ławki były sprzężone, te suwają się po śliskiej posadzce.
Należałoby je jakoś sprzężyć ze sobą. Zastanawia mnie fakt, co na to Rada Parafialna.
Wiara wiarą, ale proboszcza należałoby jakoś rozliczyć z tematu ławeczek.
Ze mną osobiście za bardzo ks.. Mariusz w tej sprawie nie chciał rozmawiać.
Trochę czuje do mnie wrogość Z Poprzedniego TEMATU
Po nagłośnieniu Sprzedaży terenu Cmentarza Ewangelickiego w Dobrzykach
Rozmawiałem z Proboszczem i przyznał się do błędu, że to był zły pomysł.
Trzeba trochę czasu, aby Nasz Ksiądz stwierdził, że popełnił kolejny błąd
( Osłona Boga tu jest na ostatniej pozycji)
Grzesznik

Post autor: Grzesznik »

Zastanawiają się ci niektórzy Parafianie :?: na co teraz Mariusz bedzie zbierał kase...

Remont Organów , czy strojenie dzwona kościelnego bo źle brzmi

(nie ta tonacja)
Skarbnik

Post autor: Skarbnik »

Parafianie po cichu mówią ,
że Proboszcz i Architekta Zabytków też próbował naciągnąć
pod pretekstem wymiany ławek w kościele.

Bóg tego nie wybaczy ?
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Skarbnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Gosc

Post autor: Gosc »

Bardzo Ciekawe ? ;-)
Awatar użytkownika
wolność słowa
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-06, 13:40
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolność słowa »

Temat owszem ciekawy, jednak nasuwa sie pytanie, czy ktos oprocz pisania na tym forum zrobil cos w sprawie "nowych starych" lawek? Czy ktokolwiek interweniowal u samego ksiedza i probowal to wyjasnic, a nie czekac na wyjasnienia?
wierna parafianka

Post autor: wierna parafianka »

Napewno niedam już ani złotówki.... :oops: :oops:
obserwator

Post autor: obserwator »

jaki to zalosne,te opinie oczywiscie.
gosc

Post autor: gosc »

masz racje.zenujace jest to ze wypowiadaja sie osoby ktore z kosciolem nie maja nic wspolnegoprzez okragly rok.
cicha

Post autor: cicha »

oj oj ,,a te które chodzą do kościółka co niedziele ,to siedzą cicho i nadsłuchują tylko ,a tak dla rozgrzeszenia by powiedziały prawdę!!! :x
Gość

Post autor: Gość »

Rzeczywiście sprawa i temat trochę trudny.
Co ciekawe, że jeszcze temacik przykościelnego cmentarza powinien być poruszony?

Niedawno rozmawiałem z wpływowym człowiekiem Historykiem i w zapiskach istnieje Cmentarz przykościelny.
Fizycznie tego cmentarza już nie ma, bo ktoś go usunął (zlikwidował). Wracając do sprawy ławek to sprawa jest już wyjaśniona.
Pieniądze leżą na koncie, ale zastanawiające jest to, że Rada Parafialna nie ma swojego Skarbnika lub człowieka do rządzenia majątkiem parafialnym.(średniowiecze?)

Proszę o rozszerzenie tematu
gosc

Post autor: gosc »

ciekawe jakie beda komentarze jak juz sie te nowe lawki pojawia?ciekawe czy ktos stanie na wysokosci i odwola te wszystkie pomowienia?poczekamy.
wierny

Post autor: wierny »

bym bardzo pragnął zobaczyć te nowe ławeczki tylko kiedy nowa bajeczka dla zamydlenia ddusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Parafia i bieżące sprawy Kościelne”